Čím potešiť polovičku na Valentína?

2 februára, 2023 • Rady a tipy • 440

Kreativite sa medze nekladú a preto je dnes IN obdarovať svoju milovanú polovičku niečím originálnym – napríklad rôznymi handmade vychytávkami, ktoré neslúžia výhradne pre radosť, ale možno aj ako dekorácia. V každom prípade by ste si mali dať, či už pri výrobe alebo výbere valentínskeho darčeka pre milovanú osobu, dostatočne záležať.

Romantická večera pri sviečkach

Umelecké dielo

Ak viete a baví vás kresliť, prečo to nevyužiť? Dnes je plný internet rôznych inšpirácií, od ktorých sa viete odraziť. V opačnom prípade sa však vždy môžete obrátiť tlačiarenské služby, kde vám určite radi a ochotne zvečnia tie najkrajšie zachytené momenty, a to napríklad ako obraz do rámu či ako potlač na vankúš. Popusťte uzdu fantázii. Výsledok stojí naozaj za to!

Ženy vedia svoju šikovnosť využiť napríklad pri háčkovaní plyšového macíka či šití zaľúbeného vankúša na mieru pre svojho milovaného 🙂 Dôverujte svojim rukám!

Krátkodobé, ale s dlhodobými účinkami

Áno, hovorím (píšem) o masáži. V dnešnom stresom preplnenom svete si určite každý zamilovaný pár rád dopraje vytúžený relax vo forme masáže či inej zdraviu prospešnej aktivity, ktorá trvá. Verte, nič nie je krajšie ako starostlivosť jeden o druhého a to najmä v oblasti fyzického, ale aj psychického zdravia.

Handmade svietniky so srdiečkami

Večná láska = večný kvet

Zabudnite na umelé kvety. Viete o tom, že dnes je možné kúpiť napríklad ružu, ktorá je špeciálne upravená tak, aby nezvädla? Ide pritom o pravú ružu, ktorú povrchová úprava chráni pred vonkajšími vplyvmi a zároveň ju udržiava dlhodobo čerstvú. Trvácnym kvetom poukazujete aj na trvácnosť vašej lásky.

Pri tomto type darčeka je viac než isté, že žiadne z prítomných očí nezostane suché.

Jedlo ako súčasť pravej romantiky

V tomto bode si aj muži prídu na svoje, keďže jedlo je vo väčšine prípadov ich slabá stránka. Namiesto utrácania nehorázneho množstva peňazí v predražených reštauráciách si tak môžete v pohodlí domova vychutnať romantickú večeru pri sviečkach, v teple, s tou pravou intímnou atmosférou. Pýtate sa ako? No predsa pizzou upečenou a darovanou od srdca!

Dnes mnohé pizzérie ponúkajú (aj mimo sviatku zaľúbených) pizze v tvare srdca, pri ktorých je možné vybrať si suroviny podľa vlastnej chuti. Preto, ak ste alergickí na niektorú zo surovín alebo vám niektorá zo surovín nevyhovuje, viete sa dokonale vyhnúť nepríjemným situáciám a zachovať tak zároveň čaro pravej valentínskej atmosféry.

Valentínska pizza v tvare srdca

Fakt na záver

Nezabúdajte, že pravá krása netkvie v dokonalosti, ale v originalite. Preto vaša polovička určite viac ocení vašu vlastnoručnú tvorbu, aj keď možno nedokonalú, ako iné materiálne cennosti, ktoré sa dajú jednoducho kúpiť. Vaša tvorba v sebe nesie kúsok z vás – a to je pre osobu, ktorá vás miluje to najviac!


Páčil sa vám tento článok? Podnikáte? Máte záujem o kvalitnú tvorbu obsahu aj na vašom webe? Neváhajte ma kontaktovať!