Darčeky vhodné pre mužov

17 januára, 2022 • Pre mužov • 221

Nech už vášho muža čaká akýkoľvek sviatok, či Vianoce, vždy je problém vybrať vhodný darček. Muži majú vo väčšine prípadov radi veci, u ktorých nájdu praktické využitie.

Výber darčekov pre muža je omnoho zložitejší ako pre ženy. Ženu poteší každá maličkosť, no muži sú viac-menej výberaví. Preto vám rada a ochotne poradím, čo zaručene poteší naozaj každého muža!

Darček podľa profesie

Či už váš priateľ či manžel pracuje ako IT-čkár, vodič alebo podniká, pre každého muža existuje vhodný darček, prispôsobený výkonu povolania.

Napríklad automechanik ocení sadu náradia, ktoré reálne dokáže využiť. Vodiča potešíte láskyplnou kľúčenkou s milým odkazom „jazdi opatrne“. Špičkového programátora zase naopak potešíte tričkom s potlačou vtipného kódu v programátorskom jazyku, s ktorým dotyčný pracuje.

Rodinné spomienky

Rodinné typy mužov majú tendenciu si k darom vytvárať akési puto. Preto voľte dary, ktoré v tom vašom vyvolajú emočnú búrku, no u príliš citlivých mužov počítajte aj so slzami.

Dnes máte naozaj z čoho vyberať – od hrnčekov s ľubovoľnou potlačou, cez fotomontáže či tričká, až po jednoduché náramky so symbolom lásky alebo rodiny.

Nech sa už rozhodnete pre čokoľvek, s vyššie spomínanými nápadmi to zaručene nepokazíte!

Zábava

Určite ste sa už stretli s množstvom zábavných či vtipných darčekov a to ako na internete, tak aj v kamenných predajniach so suvenírmi. U muža viete zabodovať aj práve humorným darom, ale aj takým, pri ktorom sa zaručene zabaví.

V prípade, ak ide o rodinný typ muža, stavte na spoločne strávený čas v kruhu rodiny a to napríklad hraním spoločenských hier. Ideálne je voliť hry, ktoré neslúžia len pre zábavu, ale človeka aj niečo nové naučia.

Vhodné sú napríklad hry zamerané na logické myslenie alebo také, ktoré učia finančnej gramotnosti (dostihy a stávky, monopoly).

Môj tip!

Z vlastnej skúsenosti viem, že aj keď máte navonok tvrdého muža, v každom je cit, ktorý sa pri zvolení vhodného darčeka roztopí ako maslo na slnku.

Najkrajší darček, aký môžete mužovi dať, je vaša pozornosť, čas a láska. To sú veci, ktoré sa kúpiť nedajú, pretože sú zadarmo, no sú nevyhnutné pre (šťastný) život.


Páčil sa vám tento článok? Podnikáte? Máte záujem o kvalitnú tvorbu obsahu aj na vašom webe? Neváhajte ma kontaktovať!