O mne

Na úvod nášho zoznámenia sa vám v prvom rade predstavím, aby ste vedeli, čím všetkým som si musela prejsť, aby som bola tam, kde som dnes️

Nie som žiadna hviezda či populárna osobnosť. Som obyčajná žena. Moja výnimočnosť však tkvie v mojich koníčkoch. Milujem zvieratá (najmä kone), šoférovanie (mám rozšírené vodičské oprávnenie na autobus a traktor 😀 ) a písanie rôznorodých textov. Zo všetkého najviac však milujem svoju rodinu, ktorá je pre mňa všetkým a aj v tých najhorších chvíľach ma podporuje – tvorí ju môj manžel a naša dcérka.

Som teda vášnivý jazdec, profesionálny vodič, milujúci rodič a VÁŠnivý copywriter.

Koniec koncov, možno nie som až taká obyčajná, však? 🙂 Jasné, že nie! Každý z nás je predsa originál.

Ako to celé začalo?

Narodila som sa 3. novembra 1999 v Prešove. Už ako malé (naozaj malé) dievča ma hrozne bavilo čítať – v 5 rokoch som dostala diplom za najlepšie čítanie v rámci okresnej súťaže materských škôl a moje meno skončilo v mestských novinách. Počas navštevovania základnej školy som vynikala v oblasti písania slohov (štylistika) a diktátov (gramatika).

Myšlienka, že sa začnem živiť copywritingom prišla 3. mája 2014 – mala som 14 rokov. Naďalej som sa zdokonaľovala v písaní a študovala odbornú literatúru, najmä online marketing, ktorý bol zároveň predmetom na mojej škole. Napokon prišlo odhodlanie skúsiť to.

V máji 2023 som získala certifikát za úspešné absolvovanie skúšky Základy digitálneho marketingu.

Taktiež som hrdou držiteľkou ocenenia Dôveryhodná firma 2023.

Začiatky boli ozaj ťažké – každý zabehnutý copík mi dá za pravdu. Prichádzali momenty, kedy som robila (nechtiac) aj články zadarmo, pretože nie vždy boli voči mne klienti féroví. Keď najhoršie pominulo, prišli opäť iné prekážky. A takto je to v podstate dodnes. Vždy sa niečo deje!

Lenže ja som vytrvala. A bolo to to najlepšie, čo som mohla spraviť!

Dnes podnikám ako freelancer, mám vlastnú webovú stránku s objednávkovým formulárom a za sebou mnoho veľkých, ale aj menších spoluprác. A pokračujem ďalej!

Prečo si objednať práve moje služby?

mám viac ako 8 rokov skúseností
články za férové ceny
vysoká úspešnosť mojich textov
prvý copywriter s objednávkovým formulárom na Slovensku
bleskovo rýchle dodanie
spolupráce s veľkými známymi značkami

Veľmi dôveryhodným ukazovateľom kvality mojich článkov sú predovšetkým recenzie. Najlepšia reklama preto tkvie iba v troch slovách – na základe odporúčania.

Ak ste teda dostali odporúčanie, alebo sa rozhodujete na základe mojich referencií či spokojnosti klientov neváhajte a nadviažte so mnou spoluprácu! Neexistuje nič lepšie ako spokojný klient, ktorý sa pýši fungujúcim marketingom a podnikateľským úspechom.