Halloween – ako na strašidelnú výzdobu domácnosti?

26 októbra, 2023 • Vychytávky do domácností • 130

Magická noc z 31.10. na 1.11. sa blíži, čo znamená, že je najvyšší čas nielen na nákup náhrobných vencov a kahanov, ale aj na plánovanie a nákup halloweenskej výzdoby. Či už plánujete halloweensku párty alebo máte záujem dekorovať svoju domácnosť výhradne pre vlastné potešenie, ste tu správne! Pripravila som si pre vás článok, ktorý vás nielen inšpiruje, zároveň vám pomôže na halloweenskej výzdobe dokonca ušetriť! Pre viac informácií čítajte ďalej.

Lampióny pre čarovné útulie

Tlmené svetlo pravých sviečok je síce počas halloweenskej noci žiadané, v niektorých prípadoch však môže byť nebezpečné. Dokonalým alternatívnym riešením sú lampióny desivého dizajnu, ktoré sú vybavené LED žiarovkami. Tie sú maximálne bezpečné, zároveň sa svojou svietivosťou najviac podobajú klasickej sviečke.

Balóny

Vo vybraných obchodoch môžete nájsť strašidelné balóny, či už vo forme tekvice, kostlivca alebo pavúka. Halloweenske balóny sú dostupné v rôznych rozmeroch, vďaka čomu ide o rozmanitosť prispôsobenú akýmkoľvek požiadavkám zákazníka (áno, aj toho najnáročnejšieho).

Héliové balóny môžete dokonca využiť na uvoľnenie či, naopak, zhrozenie halloweenskej atmosféry. Jednoducho stačí vdýchnuť plyn z balóna a v okamihu máte hlas ako z hororu.

Pavúky a pavučiny

Halloween je predovšetkým o strachu. O ten sa určite postarajú drobné, ale aj enormne veľké pavúky, ktoré zakúpite v každom dobrom obchode s halloweenskou výzdobou. Od malých, plastových až po veľké, plyšové, chlpaté – výber je len na vás!

Ak sa rozhodnete pre halloweensky dekor v podobe pavúkov, nezabudnite si zaobstarať aj kvalitnú pavučinu! Rovnako ako umelý sneh, umelá pavučina je vyrobená z kvalitnej bavlny a dostať ju takmer v každom papiernictve.

JanaCopy tip!

Halloweenska výzdoba je najmä v čase sezóny cenovo dosť prehnaná. Avšak, v známych predajniach domácich potrieb, akými sú napríklad KiK, Sinsay, Tedi či Pepco nakúpite kvalitnú a predovšetkým desivú halloweensku výzdobu doslova za pár eur!

Masky a iné strašidlá

Samozrejmosťou sú aj rôzne halloweenske masky či kostýmy. Pre odvážnejších a nebojácnych sú tu rôzne strašidlá a smrtky so zvukovými a svetelnými efektmi, ktoré dokážu vydesiť naozaj každého! Nastražte túto nečakanú pascu na nič netušiacich návštevníkov vášho príbytku a sledujte ich komické reakcie! 🙂


Páčil sa vám tento článok? Podnikáte? Máte záujem o kvalitnú tvorbu obsahu aj na vašom webe? Neváhajte ma kontaktovať!