Ideálne darčeky pre jazdcov

6 mája, 2023 • Jazdectvo • 329

Či už sa blíži narodeninový, vianočný alebo iný sviatočný deň, vášnivého koniara môže byť náročné obdarovať ideálnym darom. Jazdecký svet je plný vymožeností, o akých sa vám ani nesnívalo. Prinášam vám preto tipy, ktorými jazdca skutočne potešíte!

Oblečenie

Jazdeckého oblečenia nikdy nie je dosť! Pokiaľ viete, akú veľkosť daný jazdec nosí, rozhodne to využite – podarujte mu kvalitné rajtky či nové jazdecké čižmy. Pretože nič nedokáže potešiť viac, ako elegancia. Vrelo odporúčam novinku, ktorou sú rajtky so silikónovým (grip) sedom!

Na trhu však existujú aj rôzne tričká či mikiny s vtipnými nápismi, ktoré zaručene potešia, ale aj pobavia každého koniara.

Šálka

E-shopy s jazdeckými potrebami ponúkajú aj rôzne šálky či hrnčeky s konským motívom. Ak však chcete zachovať originalitu vami vybraného daru, jednoducho sa obráťte na odborníkov, ktorí vám s originálnym motívom iste radi pomôžu.

Prívesok

E-shopy ponúkajúce jazdecké potreby zväčša disponujú kategóriou „darčekové predmety“. Práve tam sa môžete inšpirovať naozaj nádhernými príveskami či kľúčenkami, ktoré pravý jazdec určite ocení. Najčastejšie sa však stretávam s príveskom v tvare zubadla, strmeňa, sedla či dokonca konskej hlavy alebo podkovy.

Náušnice

Pre dámy jazdkyne existujú aj náušnice, a to buď v tvare konskej hlavy, ale podkov vybíjanými trblietavými zirkónmi. Jazdecké šperky sú často vyrábané zo striebra, čo eliminuje výskyt alergických reakcií na kov, keďže striebro je známe svojimi antibakteriálnymi účinkami.

Nálepka na auto

Každý profesionálny jazdec by mal vlastniť minimálne jedno auto, a to jednak z dôvodu pravidelného dochádzania za vlastným koňom, ale aj v prípade potreby urgentnej návštevy veterinárneho lekára či účasti na súťaži.

Ak jazdec, ktorého sa chystáte potešiť, disponuje motorovým vozidlom, rozhodne nie je na škodu zakúpiť nálepku na auto – na trhu existujú rôzne prevedenia autonálepky (parkúr, drezúra, western). Výber preto prispôsobte jazdeckej disciplíne, ktorej sa dotyčný naplno venuje.

Originálna rozeta

V spolupráci s grafikom a tlačiarňou dokážete vyrobiť originálnu rozetu podľa priania! Rozeta môže obsahovať obľúbenú jazdeckú fotografiu, ďakovný text či vyznamenanie za šľachetnosť a odvahu, pričom tieto vlastnosti musí mať každý jazdec.

Originálna rozeta s menovkou či iným dychberúcim textom zároveň predstavuje naozaj ideálny dar v prípade, ak kúpite prvého koňa (napríklad) svojej dcére. Pri pohľade na vami darovanú rozetu sa (jej) vždy vybavia len tie najkrajšie spomienky!


Páčil sa vám tento článok? Podnikáte? Máte záujem o kvalitnú tvorbu obsahu aj na vašom webe? Neváhajte ma kontaktovať!