Najkrajšie romantické gestá

18 februára, 2022 • Rady a tipy • 311

My ženy, aj keď sa väčšinou tvárime drsne a nezlomne, sme aj napriek tomu v hĺbke duše citlivé romantičky a to naozaj každá z nás bez výnimky. Nie nadarmo sme označované ako „nežné pohlavia“. Naozaj máme rady nežnosti. A očakávame ich prevažne od muža.

Povedzme si úprimne, máloktorý muž je romantik. Na začiatku vzťahu sa možno všetci muži snažia byť gentlemani či pozorní, no časom to zvykne vyprchať – akonáhle vytúženú dostanú.

Komplimenty

Každá žena zbožňuje, ak je chválená a je jej lichotené, nech už vyzerá akokoľvek. Obzvlášť my ženy máme radi, ak si muž na nás všimne čo i len najmenšiu zmenu (napríklad tenkú linku na očiach, ktorú sme si nikdy predtým nekreslili) a dá nám to jasne najavo.

Drobnosti

Čokoľvek. Od nežných slov či ľúbostných básničiek, cez kvety, až po snubný prsteň. Buďte kreatívni a vymyslite niečo jedinečné – odporúčam vyrobiť niečo vlastnoručne. Takýmto darčekom v žene vyvoláte čarovné pocity.

Pôjde totiž o vašu snahu, vašu prácu, vďaka čomu si to bude žena viac vážiť. Pretože ste do toho investovali čas, ktorý vám už nikto nikdy nevráti. Pre ňu – z lásky. Inšpirujte sa!

Malé gestá

Áno, na maličkostiach vo vzťahu záleží. Či už pôjde o pomoc pri vystupovaní z auta, pomoc s ťažkým nákupom či prípravu raňajok alebo večere, naozaj ide o gestá, ktoré sú na prvý pohľad obyčajné, ale nikdy by nemali byť brané ako samozrejmosť!

Rešpekt

Úcta (nielen) voči žene je dokonca ošetrená zákonom – jasný dôkaz, že sa opäť nebavíme o zanedbateľnej veci.

Muž by NIKDY nemal na ženu:

  • zvýšiť hlas
  • dvihnúť ruku (v žiadnom prípade!)
  • urážať ju
  • vysmievať sa jej
  • porovnávať ju s inými
  • vyčítať jej (napríklad váhový prírastok)

Tieto „maličkosti“, nás ženy, v prípade nedodržania vyššie uvedeného, zvyknú veľmi a príliš dlho bolieť.

Všetci veľmi dobre vieme, že láska nie je vždy len o pekných chviľach a šťastí. Mnohokrát si počas vzťahu prejdeme smútkom a občas vyroníme aj nie jednu slzu. Nech už sa stane čokoľvek, je dôležité, aby ste si k svojej láske vždy hľadali cestu.

Bez ohľadu na to, aké náročné to je, snažte sa, hľadajte, zostaňte v kontakte. Nikdy nenechajte odísť človeka, na ktorom vám naozaj záleží!


Páčil sa vám tento článok? Podnikáte? Máte záujem o kvalitnú tvorbu obsahu aj na vašom webe? Neváhajte ma kontaktovať!