Ako stanoviť, ale aj naplniť novoročné predsavzatia?

29 decembra, 2023 • Rady a tipy • 139

Silvester klope na dvere, preto je najvyšší čas sa nad sebou dôkladne zamyslieť! Ste so sebou a svojím životom úprimne spokojní? Dodržali ste predsavzatia, ktoré ste si stanovili na prelome roku 2022/2023? Túžite po zmene? Potom je tento článok stvorený práve pre vás, čo ma nesmierne teší, keďže vám prinášam naozaj cenné rady, vďaka ktorým zmeníte svoje životy k lepšiemu – dovoľte novému roku 2024, aby pre vás bol tým najlepším!

Nový rok 2024

Prehľadný zoznam

Už žiaci na základných školách vedia, že prehľadnosť poznámok je pri učení naozaj efektívne. Využite silu papiera a spíšte si zoznam predsavzatí, ktoré máte potrebu naplniť! Či už je to odvykanie od fajčenia, kariérny rast či finančná nezávislosť – fantázii sa medze nekladú.

Nezabudnite si urgentné záležitosti farebne vyznačiť, čo vám len opäť napomôže v prehľadnosti vašich nenaplnených prianí a túžob. Takýto zoznam vystavte na viditeľné miesto tak, aby ste ho mali na očiach čo možno najväčšiu časť dňa.

Buďte prirodzení!

Samozrejme, niekto túži po luxusnom aute či pilotnom preukaze, zatiaľ čo iní túžia najmä po zdraví, obyčajnej práci či psychickej odolnosti v zlých časoch. Nastavte si preto rozumné ciele, ktoré nebude problém (aj keď len malými krokmi) dosiahnuť! Pri stanovení nerealistických snoch je jasné, že sa k nim v priebehu jediného roka nedostanete.

Luxusný život

Predstavy

Počuli ste už o zákone príťažlivosti? Nie nadarmo sa vraví, že všetko je v hlave – od zdravotných problémov cez všedné starosti až po jednoduchú realizáciu našich snov a prianí. Bojíte sa pavúkov? A všimli ste si, resp. máte pocit, že všade, kam sa pohnete, sú tam s vami? Nie, v žiadnom prípade vám to nerobia schválne – ide len o to, čo si všímate, pričom sú to veci, po ktorých túžite, ale, žiaľ, aj tie, ktorých sa bojíte.

Zamerajte preto svoju myseľ na ciele, všímajte si výzvy a príležitosti, priťahujte si to, čo chcete mať! Pretože aj keď to bude vyžadovať mnoho času a námahy, nevedomky však svoje kroky podniknete tak, aby sa vám všetky túžby naplnili.

Nestačí len chcieť – jednoducho milujte, čo chcete ešte predtým, ako to dosiahnete!

Odmena

Nezabudnite sa za každý úspech pochváliť – kúpte si obľúbenú čokoládu, doprajte si pohár vína alebo navštívte salón krásy. Taktiež nie je od veci siahnuť po dobrej knihe, ktorá vás nakopne vo vašom osobnom rozvoji a motivuje vás robiť kroky, vďaka ktorým bude každý nový rok úspešný!

Žiaľ, zázraky sa nedejú a svoje sny si musíme plniť sami. Preto nestrácajte čas – je totiž obmedzený!

Šťastný Nový rok 🥂


Páčil sa vám tento článok? Podnikáte? Máte záujem o kvalitnú tvorbu obsahu aj na vašom webe? Neváhajte ma kontaktovať!