TOP 5 aviváží, ktoré si zamilujete

1 januára, 2022 • Vychytávky do domácností • 256

Mnohí si potrpia na kvalitu aviváže a to za prijateľnú cenu. No len máloktorý výrobca sa touto vlastnosťou môže chváliť. Ideálna aviváž by mala prádlo nielen dlhodobo prevoňať, ale hlavne by mala byť k bielizni šetrná a dopriať jej poddajnosť a jemnosť vlákien.

Pri starostlivosti o bielizeň nejde len o použití kvalitného pracieho prostriedku, ale najmä o volení aviváže vhodnej pre každý typ pokožky, ktorá docieli jemnosť, dlhodobú vôňu a zdravotnú nezávadnosť vašej bielizne.

Aby ste sa mohli lepšie orientovať v kvalite, intenzite a výdrži vône či prijateľnosti produktu voči pokožke, prinášame vám najlepších kandidátov top aviváží na Slovensku. Čítajte ďalej!

Coccolino – jednotka medzi avivážmi

Pokiaľ patríte medzi ľudí, ktorí z duše nenávidia tvrdé vlákna po praní bielizne, určite siahnite po Coccoline! Ako jeden z mála preniká do hĺbky, vďaka čomu si vaše prádlo zachová dlhotrvajúcu vôňu a jemnosť.

Mnohé domácnosti používajú obyčajné pracie prostriedky, ktoré sú síce šetrné voči farbe bielizne, ale tá zvykne byť po praní hrozne tvrdá – obzvlášť uteráky, osušky či župan. Coccolino sa v kombinácii s takýmto typom pracieho prostriedku postará o hebkosť a sýtosť prádla, vďaka čomu bude pôsobiť ako nové. Dokonca napomáha aj v boji proti zatuchnutiu staršieho druhu oblečenia.

Dostupnosť tejto aviváže je rozsiahla. Zoženiete v každej dobrej drogérii, v rôznych veľkostiach, vôňach a dokonca aj vo variante pre deti s citlivou pokožkou, s antialergickou prísadou a zdravotnou nezávadnosťou.

Lenor – stará dobrá klasika

Druhý kandidát na jeden z najlepších aviváží na slovenskom trhu. V minulosti sa firma Lenor vyznačovala malým dievčatkom na obale, čím dodnes svoje produkty prezentujú ako aviváže vhodné pre každý typ pokožky, hypoalergénne a s dlhodobou vôňou.

Na rozdiel od konkurencie, kvalita avivážneho prostriedku je jedinečná, žiaľ, schopnosťou zmäkčovania bielizne sa vyznačovať nemôže.

Aj napriek tomu je dodnes najpredávanejšou značkou na Slovensku.

Silan – bežne dostupný

Najrozšírenejšia značka avivážneho prostriedku v bežných slovenských domácnostiach. Donedávna disponovali len prostriedkami pre dospelých, ale dnes už ani táto značka nezaostáva a vyrábajú aviváže aj pre citlivú detskú pokožku.

Väčšina domácností si túto aviváž pochvaľuje najmä vo Vianočných časoch, kedy dokonale prevonia a vybieli každý druh záclony. Poddajnosť materiálu po použití tejto aviváže je zároveň ideálna na žehlenie a dlhodobé skladovanie bez toho, aby sa prádlo pokročilo.

Sofin – novinka na trhu

Opäť novinka, ktorá sa vyznačuje jedinečnosťou a to najmä v rámci ingrediencií aviváží. Táto značka pridáva extrakty z rastlín, či rôzne iné prírodné výťažky do svojich produktov, čím osloví obzvlášť ľudí, ktorí si potrpia na BIO či Vegan produkty.

Napríklad aviváž s Aloe Vera je vhodná aj pre deti. Zároveň je menej aromatická, čo nemusí každému spotrebiteľovi vyhovovať. No na druhej strane sa vyhnete chemikáliám, ktoré bežné pracie prostriedky a aviváže obsahujú a niekedy až v ohromnom množstve.

Ariel – nesmrteľná značka

Ideálny druh aviváže s použitím pracieho prášku rovnakej značky. Ariel si drží spokojných zákazníkov vďaka rozsiahlej ponuke svojich produktov a to od obyčajného pracieho prášku, cez tekutý prášok, až po účinné tablety do práčky, ktoré sa starajú o jej dlhodobú životnosť.

Z dôvodu dlhodobého pôsobenia na trhu si táto značka udržiava svoju cenu, čím si v porovnaní s konkurenciou za produkty tejto znacky o niečo viac priplatíte.

Užitočná rada!

Pre rodiny s deťmi je ideálne staviť na kvalitné pracie produkty, pričom ide najmä o ich zdravie. Preto používajte šetrné hypoalergénne pracie prášky a taktiež aviváž určenú pre deti – väčšinou označenú ako „sensitive“.

Vzhľadom k aktuálnej pandémii je vhodné dbať o zdravie vašich detí a to použitím Lysolu. Lysol je novinka na trhu, ktorá ako jediná dezinfikuje prádlo a je účinná v bojí proti Covid-19 a všetkým jeho mutáciám.


Páčil sa vám tento článok? Podnikáte? Máte záujem o kvalitnú tvorbu obsahu aj na vašom webe? Neváhajte ma kontaktovať!