TOP jazdecké značky

25 februára, 2024 • Jazdectvo • 77

Jazdectvo nie je len o športe, ale predovšetkým o elegancii, majestátnosti a luxuse. Svedčia o tom aj niektoré značky, ktorých výroba je zameraná výhradne na jazdecké potreby nielen pre jazdca, ale aj koňa vrátane stajňového vybavenia či iných doplnkov. O aké značky ide?

Zlato-čierne jazdecké oblečenie

5. HKM

Jeden z popredných dodávateľov kvalitných jazdeckých potrieb v nadčasovom dizajne. Okrem maximálneho bezpečia a komfortu počas používania HKM produktov, značka prichádza aj s inšpiráciou pre samotných jazdcov, čo len dotvára goodwill značky HKM.

Značka HKM bola založená v roku 1967 rodinou Egbers, pričom dodnes plní jazdecké sny malých aj veľkých, dvojnohých aj štvornohých. Vzhľadom na cenovú dostupnosť si štýlové produkty značky HKM môže dovoliť nielen profesionálny, ale aj príležitostný hobby jazdec.

4. Covalliero

Konkurencieschopná značka Covalliero už od roku 2005. Značka Covalliero je obľúbená medzi profesionálnymi jazdcami, najmä v medzinárodnom jazdeckom športe. Cenová dostupnosť, funkčnosť ako aj vysoká kvalita sú faktory, pre ktoré sa oplatí investovať do tejto značky.

Zažiarte na jazdiarni ako profesionál so spoľahlivým a maximálne udržateľným materiálom značky Covalliero, ktorá hrdo patrí rodinnému podniku Albert Kerbl GmbH.

Covalliero jazdecká vesta

3. Equiline

Equiline – taliansky výrobca jazdeckého vybavenia od roku 1989. Jazdecká značka Equiline túžila po prelome, preto prišla s jazdeckým vybavením, ktoré chráni zdravie jazdca a koňa. To zahŕňalo voliť prírodné, zdravotne nezávadné a maximálne priedušné materiály, čo sa osvedčilo nielen z bezpečnostného a zdravotného, ale najmä z technického hľadiska.

2. Kentaur

Náš český sused prišiel v roku 1991 so značkou Kentaur, ktorá svoje produkty neustále testuje tak, aby spĺňali normy tej najvyššej kvality. Starostlivé spracovanie materiálov a neustála kontrola vedie k dlhej životnosti, odolnosti a funkčnosti všetkých výrobkov Kentaur od podsedloviek cez uzdečky až po sedlá, ktoré využijete aj vo vrcholových športoch (parkúr, drezúra).

Ako jedna z mála firiem, Kentaur vlastní stajňu a športové kone, na ktorých priamo testuje a kontroluje stav a kvalitu svojich inovatívnych výrobkov priamo na parkúre. Vďaka cenovej dostupnosti a detailnom prevedení si na svoje príde naozaj každý.

Luxusný jazdec

1. Equestro

Taliani majú odjakživa cit pre módu nielen v bežnom, ale aj v jazdeckom svete. Výroba pochádzajúca priamo z Ríma vás presvedčí nielen o svojej kvalite, ale aj maximálne elegantnom dizajne, ktorý si získal srdce nejedného jazdca, ale aj koňa.

Zachovajte si svoj štýl aj na koni a očarte svoje okolie modernými kúskami Equestro, ktoré nemajú obdobu!


Páčil sa vám tento článok? Podnikáte? Máte záujem o kvalitnú tvorbu obsahu aj na vašom webe? Neváhajte ma kontaktovať!