Vážme si ženy – čo darovať žene k MDŽ?

1 marca, 2023 • Pre ženy • 264

MDŽ – medzinárodný deň žien je v modernej dobe, žiaľ, často považovaný za všedný deň. V minulosti sa usporadúvali veľkolepé oslavy ženskosti, dnes sa na to až tak neprihliada. Za žiadnych okolností by sme však nemali zabúdať, čoho všetkého sú ženy schopné, a aj keď mnohokrát nevládzu, vždy v sebe nájdu kúsok sily, ktorý dokáže premeniť akýkoľvek problém na šťastie. Za to všetko im patrí naša veľká vďaka – ako a čím ju však dokonale vyjadriť sa dozviete v článku.

Kedy sa z dievčaťa stáva žena?

Každá krajina je známa špecifickými zvykmi. Už medzi domorodými kmeňmi sa ženstvo začalo oslavovať nástupom pravidelného menštruačného cyklu u žien – momentom, kedy je mladá žena schopná a pripravená počať a vynosiť plod. Inde sa z dievčaťa stáva žena až po výdaji – teda manželka sa stáva zároveň ženou. Ide prevažne o krajiny, v ktorých je zvykom počať a porodiť dieťa až po uzavretí právoplatného manželstva.

V praxi však zväčša ide o moment, kedy je dievča životnými udalosťami nútené sa pozbierať, postaviť na vlastné nohy bez akejkoľvek cudzej pomoci a kráčať životom hrdo a smelo. Väčšinou sú to práve momenty samoty, úzkosti či strachu, kedy sa z dievčaťa stáva odvážna, silná a nezávislá žena. Každá z nás má svoj príbeh.

Ženy si zaslúžia pochvalu

Pretože sú silnejšie, ako sa na prvý pohľad môže javiť – jednoducho zvládnu čokoľvek, čo sa im postaví do cesty (aj nečakane). So všetkým si dokážu hravo poradiť, vydržať pre dobro iných aj neznesiteľnú bolesť či vychovať šťastné a úspešné deti. Moderné ženy sú natoľko šikovné a odvážne, že nejedna z nich dokáže rozbehnúť vlastný úspešný biznis, čím opäť ženy dokazujú svoju nezávislosť, sebestačnosť a odvahu.

Hovorí sa, že muž by v živote mal milovať tri ženy:

  • tú, ktorá ho porodí,
  • tú, ktorá mu porodí,
  • tú, ktorá sa mu narodí.

To všetko, čo pre nás ženy robia, či už je to výchova alebo starostlivosť, je potrebné náležite odmeniť!

Romantická duša ženy

Aj v tej najsilnejšej žene prebýva neha – sme už raz také. Dokonalý darček pre každú ženu predstavuje kniha. Fantázia, zápletky a šťastné konce sú to,po čom ženy túžia nielen v telenovelách či románoch, ale aj v reálnom živote. Vďaka knihe sa tak dokáže preniesť do sveta, v ktorom by naozaj túžila žiť. A to je to najkrajšie, čo môže ženu postretnúť.

Zmyselnosť každej dámy

Partnerke či manželke dokážete spestriť MDŽ jednoduchým darom – saténovým županom, ktorý okorení nielen jej charizmu a ženskosť, ale aj váš intímny život. Satén svojou ľahkosťou a príjemne chladivým materiálom navodí zimomriavky každému v jeho bezprostrednej blízkosti. Zažite ho na vlastnej koži!

Všetky ženy sú krásne!

Podčiarknite preto ich krásu jedinečnou kozmetickou sadou! Osobne nepoznám ženu, ktorá by opovrhla kozmetickou drobnosťou, aj keby sa malo jednať o obyčajný lak na nechty. Ak si však niečím nie ste celkom istí, obráťte sa na služby, ktorých je dnes plný trh. Svojej milovanej žene, kamarátke či mame tak môžete jednoducho dopriať poriadnu dávku líčenia a starostlivosti o pleť vo forme permanentky alebo špeciálnej darčekovej poukážky na mieru.


Páčil sa vám tento článok? Podnikáte? Máte záujem o kvalitnú tvorbu obsahu aj na vašom webe? Neváhajte ma kontaktovať!