Vianoce – čo darovať pod stromček?

17 decembra, 2022 • Rady a tipy • 348

Vianoce sa blížia a mnohých z vás neustále trápi dilema, čo darovať pod stromček? Aj keď vianočné sviatky nie sú len o darčekoch, ich darovaním však vzniká radosť, ktorá k Vianociam neodmysliteľne patrí. Inšpirujte sa preto týmto článkom a vykúzlite radosť svojej rodine a blízkym trvácnymi darčekmi, z ktorých sa budú tešiť naozaj dlho.

Zdroj: Pinterest

Darčeky pre deti

Deti sa z Vianoc a najmä zo samotných darčekov tešia najviac z nás. Deťom zväčša nejde o kvalitu, ale práve o kvantitu darčekov a preto investujte málo do viacerých druhov darčekov. Buďte ekonomickí, ale zároveň efektívni.

Autíčka

Pre chlapcov je tu jednoznačne hračka v podobe auta. Nech už sa rozhodnete pre obyčajné autíčko alebo špeciálne na diaľkové ovládanie, verte, že týmto darčekom nič nepokazíte. Taktiež nezabudnite chlapčeka obdarovať aj oblečením či topánočkami. Možno si ešte neuvedomí ich hodnotu, ale ide o nevyhnutnú súčasť nás všetkých.

Bábiky

Stará dobrá klasika, ktorej popularita siaha až dodnes. Preto, ak máte vy alebo niekto z vašich blízkych dievčatko, najväčšiu radosť mu urobíte práve bábikou. V niektorých prípadoch dievča poteší aj hračka vo forme koníka vydávajúceho zvuky či dokonca detská kuchynka. V každom prípade buďte ekonomickí.

Pre väčšie deti

Pre deti od 10 rokov je tu napríklad Lego, ktoré deti nikdy neomrzí a to najmä vďaka možnosti neustále skladať nové veci. Lego deti dokonale zamestná a vy si tak budete môcť oddýchnuť či mať dostatok času na domácnosť.

Dievčatá si určite obľúbia rôzne zápisníky, do ktorých si zaznačia každý dôležitý okamih ich života, na ktorý budú v budúcnosti s úsmevom spomínať. Spomienky a zážitky sú totiž najcennejšie darčeky nielen pre deti.

Zdroj: Pinterest

Darčeky pre ženy

Ako ste si už vyššie mohli všimnúť, ženy sú už od malého dievčatka (v porovnaní s chlapcami) náročnejšie. Nemajte však obavy, aj v tomto prípade existuje ekonomické riešenie, ktoré vyčaruje úsmev na tvári aj tej najnáročnejšej žene. Stačí si len dobre vybrať.

Šperk

Všeobecne ide trvácny dar. Na rozdiel od bonboniéry či kvetov, šperk má jednak svoju hodnotu, ale aj trvácnosť a dokonale plní funkciu dekorácie (nielen) ženy. Šperk by ste preto mali vyberať starostlivo, s dôrazom na cit a jemnosť danej ženy, ktorá má byť vami vybraným šperkom obdarovaná.

Permanentka

Ktorú ženu by nepotešila permanentka? Či už sa jedná o pravidelné masáže, kozmetické/kadernícke úkony, ale aj solárium, permanentka je ideálnou voľbou v prípade, ak sa žena o seba pravidelne stará dbá o svoju krásu a spokojnosť.

Luxusný pobyt

Vhodný darček pre ženu, ak nemáte malé deti. Nič nie je lepšie, ako oddýchnuť si od všetkých starostí a povinností. Doprajte svojej žene či priateľke relax, po ktorom tak urputne túži a vyberte sa na výlet snov. Nezabudnite voliť destináciu podľa preferencie samotnej ženy. Ak chce Paríž, bude Paríž!

Darčeky pre mužov

Muži majú tendenciu vždy na akýkoľvek darček povedať nie. Avšak verte, že aj muži majú city a občas ich akákoľvek maličkosť prinúti tešiť sa ako malé deti. Preto darček pre muža starostlivo vyberajte podľa jeho vkusu a záľub.

Parfém

Niekedy je príliš náročné vybrať jedinečnú vôňu pre muža, obzvlášť, ak chcete, aby skúsil niečo nové. V takomto prípade odporúčam siahnuť po známych značkách. Samotnú vôňu vyberajte najmä podľa svojej preferencie – veď muž má voniať primárne okoliu, nie sebe 🙂

Ak náhodou máte v okolí muža, ktorý zároveň vlastní auto známych luxusných značiek, nájdete ich aj vo forme voňaviek. Modernými voňavkami sa vyznačuje Mercedes, Lamborghini či Bugatti.

Mimochodom, výberom značkovej voňavky v rámci áut, sa môžete chváliť okoliu, že ste mužovi kúpili Mercedes – nik nebude tušiť, že ide o voňavku!

Šperk

Áno, aj muži majú radi šperky. Dokonca je IN dnes nosiť aj prstene. Veľkú obľubu si v tomto smere získali najmä pečatné prstene, ktoré dodávajú mužovi eleganciu a luxusný výzor poukazujúci na bohatstvo.

Na mieste je aj vianočný darček vo forme hodiniek či retiazky – mnoho závisí od preferencií obdarovaného.

Autoškola

Nie, nemyslím tým základný výcvik vodiča, ten má za sebou 99 % všetkých dospelých mužov na celom svete. Ale každý takýto muž ocení darček v podobe školy šmyku, čo sa v chladom období hodí viac ako dosť. Bude tak jazdiť bezpečnejšie a istejšie.

Taktiež k tomu spadá aj napríklad zbesilá jazda po pretekárskom okruhu na športovom aute. Dnes je takýchto zážitkov plný internet, preto, ak je váš muž či priateľ vášnivý milovník áut, lepší darček pre neho azda neexistuje.


Páčil sa vám tento článok? Podnikáte? Máte záujem o kvalitnú tvorbu obsahu aj na vašom webe? Neváhajte ma kontaktovať!